Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Молодіжна та спортивна політика. Подбай про здоров’я – своє і своїх дітей

Фізична культура і спорт у нашій країні завжди розвивалась і фінансувалась за залишковим принципом. У школах на уроках фізкультури діти зобов’язувались здавати нормативи, без врахування індивідуальних можливостей кожної дитини. Окрім Чемпіонату з футболу 2012 року, країна не проводила жодних серйозних спортивних змагань.

Спортивна інфраструктура не просто не розвивалась, вона відсутня. У нас нема жодного Льодового палацу, гірськолижних трас тощо. Спортивна галузь потребує докорінних змін на всіх рівнях – у школах, вузах, спортивних федераціях та інституціях.

Починати треба з найдрібнішого – розбудови якісної мережі спортивних майданчиків біля кожного будинку, до спорудження сучасних спортивних комплексів для проведення змагань світового рівня з різних видів спорту – не лише футболу, плавання чи гімнастики.

 

Звіт 2007-2015

Показати »

 • Для юних львів’ян функціонує мережа дитячих клубів із 56 гуртками пізнавального, творчого та спортивного спрямування 
 • Облаштовано понад 350 дитячих та спортивних майданчиків 
 • Активно працює програма з навчання плаванню дітей. Участь в програмі беруть діти 9-15 років. За 6 років навчилися плаванню більше 3100 дітей.
 • У 2015 р. вперше в Україні у Львові стартувала програма навчання шахів у школах, в рамках якої на базі кожної загальноосвітньої школи створено шаховий гурток. 
 • Для спортивних та молодіжних організацій запроваджено фінансову грантову підтримку для підтримки організації заходів 
 • У 2015 р. вперше в Україні впровадили стипендії для дитячих тренерів, в рамках якої 100 кращих тренерів отримають матеріальну винагороду у сумі 25 тис грн. Також окремо функціонує фінансова програма підтримки молодих талановитих спортсменів
 • Для максимальної прозорості у Львові вперше в Україні створено Спортивну Громадську раду, яка залучена до розподілу фінансової підтримки спортивними організаціями 


 

Звіт 2016

Показати »

 • запрацювало 5 нових дитячих клубів, відкрито 17 сучасних дитячо-спортивних майданчиків
 • Львів вперше прийняв матч за звання чемпіонки світу з шахів; у 98 школах міста працюють шахові гуртки
 • троє спортсменів міжнародного значення отримали квартири від міста
 • пройшов фінал Бігової ліги України, а напівмарафон зібрав 1,5 тис. бігунів
 • у міській програмі навчання плаванню взяло участь більше тисячі дітей
 • 33 тренери, 79 спортсменів і 100 найкращих дитячих тренерів отримали грошову винагороду за спортивні досягнення
 • відбулося 26 відкритих кубків Львова з різних видів спорту
 • VII щорічний «Ярмарок спорту» зібрав 11 тис. містян


 

Пріоритети 2020
Команда Об’єднання «Самопоміч» (освітній блок)
Володимир ШнайдерВолодимир Шнайдер Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР. Був одним з ініціаторів започаткування та проведення у місті Ярмарку спорту та Ярмарку дитячого дозвілля. Ініціював створення першої в Україні Громадської спортивної ради. Також розробив механізм залучення спортивних секцій та клубів у школи міста, що дозволило розвинути мережу з понад 190 спортивних гуртків. Координує розробку та втілення 2 унікальні програми – Програма Дитячий тренер та Програма Шахи у школі.
Андрій ПородкоАндрій Породко директор ЛКП “Львівський кіноцентр”. Активно працює з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, допомагає дитячій лікарні. Розпочав розвивати громадські простори - парк «Горіховий гай». З 2015 року – голова комісії сім`ї, молоді та спорту, найактуальнішим завданням якої є збереження та відновлення спортивних споруд Львова. Учасник багатьох робочих груп та круглих столів у сферах соціального захисту населення та молодіжної політики.
Максим КолядаМаксим Коляда депутат Львівської міської ради (фракція «Об’єднання «Самопоміч»), заступник голови комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва; викладач кафедри психології Українського Католицького Університету. Керівник громадської організації Центр освітніх інновацій «Провентус». Викладає та розробляє навчальні програми для громадських проектів та закладів неформальної освіти. Один з ініціаторів розвитку флорболу в Україні.
 • Irina Minkova

  Чи планується закінчення ремонту басейнів “Динамо” та “Трудові резерви” на вулиці Стуса? Чому вони вже понад 10 років не працюють? Хоча б один?

 • Петр

  Велике прохання!!! Зробити, Лижну трасу в парку Знесіння! щоб можна було там кататися як на звичайному снігу так і на штучному і був прокат лиж а нейздити кожного тижня в карпати!!

 • Петр

  В Парку “Бондарівка” пер Стриська-Наукова потрібна Дитяча-Спортивні майданчики щоб могли діти як розважатися так і займатися спортом

 • Дмитро Мельник

  От бачу відкриваєте щось нове… А як щодо збереження того що є? Бувший стадіон трамвайного парку на Сахарова. Там займається Львівська команда з регбі, всі навколишні будинки мають єдине місце для заняття спортом, мами з дітьми, такий собі куточок спорту. Його давно хтось “пригледів” і систематично намагаються привести в занедбаний стан. Дати можливість щось зробити тій команді не дозволяє міська рада, питання не виноситься на сесію (балансоутримувача) вже рік! А декілька днів тому заїхала техніка і лише зусиллями мешканців вдалося їх зупинити. Що відбувається? Хотілося б отримати змістовну відповідь.

 • Anya Karpa

  Доброго дня.
  Цікавить ремонт спортзалу на
  Вахнянина,7(Погулянка).Штукатурка падає на голову маленьким
  гімнасткам!Зі стелі тече,батьки та тренери шмати підкладають і
  дівчатка,займаючись в таких умовах,досягають спортивних
  результатів.то,можливо,над нами хтось зглянеться?Цього року влітку мав
  бути запланований ремонт,але потім виділені гроші кудись ділись і все
  залишилось по-старому

 • Anya Karpa

  тут взагалі комусь відповідають?

 • Oleh Khoma

  Відновити стадіони біля шкіл, на яких учні та мешканці району можуть займатись спортом