Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Соціальна сфера. Допомагати тим, хто потребує

Здорове сильне місто завжди знаходить можливість не лише дбати про розвиток, але й про тих, кому важко і хто з тих чи інших причин не в стані подбати про себе сам. Львів’яни здатні до співпереживання і взаємної підтримки, що показали події останніх років.

Завдання міста – організувати таку допомогу на постійній основі, скоординувати численні громадські та волонтерські організації. З 2006 року в соціальній сфері міська влада зробила ставку на залучення громадських організацій до соціальної роботи. Це загальноєвропейська практика. Досвід показує, що віддані своїй справі активісти, коли їм ще й надати певну допомогу з бюджету, здатні робити цю справу значно ефективніше і з більшим натхненням, ніж звичайні чиновники.

Звіт
 • У Львові створено мережу соціальних закладів для опіки над незахищеними категоріями: Центр нічного перебування бездомних громадян на вул. Кирилівській 3-а, “Соціальний готель” для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
 • Львів реалізовує програму, мета якої, аби жодна дитина не виховувалась в інтернаті: вже створено 3 дитячі будинки сімейного типу для 23 дітей. 
 • Створено міський центр соціального обслуговування пенсіонерів, до складу якого входить 6 відділень соціальної допомоги (в районах міста). 
 • Місто фінансово підтримує кризові центри – Спільноту взаємодопомоги «Оселя», Центр реабілітації “Джерело” 
 • В соціальних установах встановлено звукові орієнтири для незрячих, назви кабінетів ознаковано табличками шрифтом Брайля та кнопками дистанційного виклику 
 • Львів запровадив муніципальну фінансову підтримку потребуючих: діти з особливими потребами, діти-сироти, учасники визвольних замагань, багатодітні сім’ї. 

Повні звіти за роботу з 2007 по 2014 роки

Пріоритети 2020
(Ви можете обрати, які з пріоритетів, на Вашу думку, є найбільш важливими. Свої версії допишіть, будь-ласка, в коментарях)

Комплексна стратегія розвитку Львова 2012-2025

Команда Об’єднання «Самопоміч» (соціальний блок)
Галина СлічнаГалина Слічна Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР. Початком кар’єри стала посада вихователя групи продовженого дня у СЗШ №19 м. Львова. Потім робота вчителем географії, після чого була робота в методичному центрі Львова, районному відділі освіти та в управлінні освіти, яке згодом очолила. Тепер – директор департаменту гуманітарної політики ЛМР, до компетенції якого входять галузі спорту, освіти, культури, соціального захисту та охорони здоров’я.
Ірина МирошниченкоІрина Мирошниченко Завідувач ДНЗ №38 компенсуючого типу для дітей з тяжкими вадами мовлення. Завжди мріяла працювати в садочку, де діють європейські стандарти комфорту та виховання. Зробила все для цього, аби її заклад відповідав цим вимогам.
Юрій ЛопатинськийЮрій Лопатинський Керівник громадської організації «Народна допомога - Львів». Засновник соціального підприємства пекарні «Горіховий дім», кошти від якого йдуть на центр для жінок в кризових ситуаціях. Засновник проекту соціальне таксі - транспортна служба для людей з особливими потребами.
 • Дима Ведилин

  може скажете де то соціальне таксі? може номер телефону повідомите? тільки той номер не дійсний. Машина з рекламою ОККО мережи заправок невідомо ким використовеється. За брехню по цьому проекту морду вам набити щоб було на горіхи

 • Олег

  пропоную як обовязкову умову тендеру для забудовників відцоток від загальної житлової площі,виділення в фонд житла,для населення.Лікарям Пожежникам багатодітнмим і.д і т.п.для руху черги на житло,та надання соц житла.