Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Відкрита влада. Громада – роботодавець влади

Весь ключ успіху країни чи міста – в якості управління. Ми маємо приклади країн з величезними ресурсами і бідним населенням через погане керівництво. І навпаки – суперуспішні держави, єдиною цінністю яких є якісна влада і правильне управління.

Коли ми сьогодні говоримо про ефективне управління в країні чи в місті, то розуміємо під цим не лише фахових працівників тих чи інших структур, а й змінену філософію роботи – відкрита, доступна влада, яка спілкується зі своїми мешканцями, оперативно і якісно надає усі необхідні послуги і прозоро звітує про свою роботу.
Сьогодні ми говоримо про зміну якості надання послуг – електронний документообіг в міській раді, електронну картку мешканця, єдиний портал електронних послуг. Ми використовуємо досвід провідних країн, нашим партнером є Естонія, яка чи не першою в Європі ввела систему електронного врядування.
Критично важливим є максимальне оновлення кадрів в установах влади.

Звіт 2007-2015

Показати »

 • Із 2009 р. у Львові функціонує Центр надання адміністративних послуг. Відкрито 6 територіальних підрозділів Центру в усіх районах міста 
 • У Львівській міській раді діє програма стажування «Перший кар’єрний крок», в рамках якої 7 тис. студентів пройшло стажування в міській раді. З них 15% залишились на роботу в міській раді та комунальних підприємствах 
 • Запроваджено з 2009 року «гарячу» лінію міста 15-80, на яку можна звернутись з будь-якою проблемою. Звернення буде закрито лише після згоди заявника. За цей час опрацьовано близько 1 млн. дзвінків 
 • Львів – перше місто в Україні, яке в червні 2015 року відкрило інтернет-портал “Особистий кабінет мешканця” з важливими електронними послугами (замовлення завірених копій ухвал ЛМР, видача довідок про перебування на квартирному обліку, довідки про несудимість в МВС, довідки про доходи в ДФС, а також низка електронних сервісів, таких як електронне звернення тощо) 
 • Бюджет відкритий для мешканців. З доходами та видатками можна ознайомитись на сайті мерії 

 

Звіт 2016

Показати »

 • 17,5 млн грн виділено на понад 60 проектів львів’ян, які перемогли у рамках «Громадського бюджету»
 • створено портал відкритих даних та особистий електронний кабінет мешканця
 • Львів долучився до Єдиної електронної системи місцевих петицій
 • відкрито Центри надання адміністративних послуг для мешканців Шевченківського та Залізничного районів, де в одному приміщенні можна отримати 269 адміністративних послуг
 • у рамках програми «Перший кар’єрний крок» понад 300 молодих людей пройшли стажування у Львівській міській раді

 

Пріоритети 2020
Команда Об’єднання «Самопоміч» (блок “Відкрита влада”)
Яніка МерилоЯніка Мерило радник міського голови Львова, співзасновник ICT Competence Center. Ініціатор впровадження сервісів електронних послуг та стратегії цифрового перетворення.
Тимофій АлександронецьТимофій Александронець начальник ІТ-управління департаменту розвитку, ЛМР. Випускник Львівської бізнес-школи УКУ. У минулому - президент громадської організації AIESEC у Львові. Впроваджує в життя проекти е-урядування та займається реалізацією ІТ-стратегії у місті.
Бордун ГалинаБордун Галина депутат Львівської обласної ради (фракція «Об’єднання «Самопоміч»), начальник відділу кадрів Львівської міської ради. Координатор програми стажування у Львівській міській раді «Перший кар’єрний крок» та проекту «Lviv Young Project» (реалізація студентських проектів спільно з мерією). Керівник громадської організації «Асоціація фахівців з управління людськими ресурсами». Проводить навчання для студентів вузів, громадських активістів, директорів шкіл.
 • Сергій Шеховцов

  Бракує офіційного сайту для петицій.

  • Дима Ведилин

   сайт на звернення відповей не надає… про петіції далеко ще

 • Дима Ведилин

  і проводить конкурси на заняття кадрових вакансій.її ноу-хау розкладати екзаменаційні квитки так щоб людина з вулиці не змогла пройти випробування…

 • Андрій Лв

  Ввести картку львівянина для пенсіонерів, яка б давала право на знижку на соціальні сорти хліба, деякі продукти та товари.
  Створити сайт для обговорення та голосування з питань самоврядування, де кожен мешканець міг би внести свою тему. Створити сторінку швидкого реагуваннна на скарги населення на обслуговування, торгівлю, транспорт ітд, щоб усі бачили порушення і що зроблено щоб його усунути.