Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Медицина. Право на здоров’я

Кожен в Україні, хто стикався з медициною, не повною мірою задоволений якістю надання цього виду послуг. Без усмішки зустрічають в реєстратурі, великі черги до лікарів, застаріле обладнання, необхідність платити за медикаменти. Такі реалії сьогоднішньої медицини в Україні. Яким шляхом пішли більшість країн світу? Це страхова медицина. Про цю реформу в Україні говорять багато, але наразі не вистачає рішучості її реалізувати.
Відтак, відсутність державного фінансування, нестача якісного медичного та технічного забезпечення – це ті проблеми, з якими доводиться зіштовхуватися щодня. У таких випадках треба вирішувати усе силами міського бюджету, пошуком грантів та інвестиційних коштів. Попри всі ці труднощі, за останні роки було проведено чимало ремонтів у важливих медичних установах міста. Наші лікарні стали базовими для західного регіону країни.
Проведено модернізацію лабораторій, створено нові відділення, кабінети у міських лікарнях. Плани на майбутнє амбітні, і до їхнього втілення буде докладено максимум зусиль.

Звіт 2007-2015

Показати »

 • Відкрито 124 дільниці сімейної медицини; створено 11 центрів первинної медико-санітарної допомоги; відкрито 6 сучасних амбулаторій сімейної медицини. 
 • Створено відділення дитячої нейрохірургії, відділення реабілітації, кабінет фізичної і соціальної реабілітації для дітей з особливими потребами та проект «Електронна карта пацієнта» в міській дитячій лікарні на вул. П.Орлика 
 • В міських медичних закладах облаштовано відділення паліативної допомоги, відділення фізичної реабілітації, кабінети імуноферментного аналізу, кабінет медичної допомоги для людей з вадами слуху, глаукомний кабінет, кабінет для надання гінекологічної допомоги жінкам, які пересуваються на візках. 
 • Створено кабінети телемедицини в міській лікарні швидкої медичної допомоги, міській дитячій лікарні, 8-й міській лікарні та відділення фізичної реабілітації в міській лікарні швидкої медичної допомоги. 
 • Щорічно проводяться профілактичні акції, в результаті яких обстеження пройшли понад 1 млн. осіб 
 • Створено умови для розвитку приватних медичних закладів 

 

Звіт 2016

Показати »

 • запрацювали ще 3 нові амбулаторії сімейної медицини, триває облаштування наступної; сімейною медициною охоплено 91% населення
 • розпочали роботу муніципальні кабінети фізичної реабілітації
 • закуплено 130 одиниць нового сучасного обладнання на понад 62 млн грн
 • стартувала «Електронна реєстратура» у комунальній 4-міській поліклініці
 • проведено профілактичні акції для попередження і виявлення захворювань, у яких взяли участь понад 140 тис. осіб

 

Пріоритети 2020

 

Команда Об’єднання «Самопоміч» (медичний блок)
Володимир ЗубВолодимир Зуб начальник управління охорони здоров’я. Протягом дев’яти років працює у Львові, за цей час йому вдалося розвинути мережу сімейної медицини, забезпечити віддалені від центру міста амбулаторіями. Був ініціатором профілактичних кампаній серед мешканців. Вдалось впровадити інноваційні методики (телемедицину, електронна картка пацієнта) та відкрити багато нових відділень у міських лікарнях та поліклініках (інфарктне, реабілітаційне).
Андрій ДворакевичАндрій Дворакевич депутат Львівської міської ради (фракція «Об'єднання «Самопоміч»), член комісії гуманітарної політики, Керівник Центру малоінвазивної хірургії дитячого віку лікарні «ОХМАТДИТ», Голова медичного благодійного фонду «Я не один». Фонд “Я не один” покликаний допомагати дітям-сиротам та дітям, яким потрібні унікальні коштовні операції. Провів 1,5 тис операцій дітей, в тому числі із застосуванням новітнії відеоендоскопічних технологій.
Ігор СтояновськийІгор Стояновський депутат Львівської міської ради (фракція «Об'єднання «Самопоміч»), член комісії гуманітарної політики, заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї міської клінічної лікарні, асистент кафедри хірургії медичного університету імені Данила Галицького. Член правління львівського осередку Асоціації хірургів України, член Українського лікарського товариства у Львові. Упродовж 2009-2012 років брав активну участь у підготовці й проведенні медичного забезпечення ЄВРО 2012 у Львові.
 • Bohdan Haiduk

  Створення пільгових умов для інвесторів, зацікавлених в будівництві та організації роботи приватних поліклінік/лікарень, які повинні стати альтернативою державній медицині.

 • Дима Ведилин

  тут можна говорити +

 • Андрій Лв

  Законодавчо затвердити закон, що передбачає перерахування штрафу (або частини) за порушення правил дорожнього руху водіями та пішоходами медецині катастроф для надання меддопомоги постраждалим в аваріях.

 • TheLotCarmen

  Страхова медицина – завдання номер1!

 • Андрій Львів

  Досягнення)) . Про корупцію яку розвів Зуб у комунальних закладах забули згадати, коли кожного лікаря у Львові заставляють брати по 14 днів за власний рахунок, коли кожен місяць повинен здавати по 300 грн позабюджетних, коли лікарі проводять ремонти за власний кошт, а потім адміністрація і Зуб собі у кишену списують бюджетні кошти.

 • User

  Недостатньо просто запровадити електронну медичну картку. Найголовніше при цьому впровадженні – впевнитись, що всі дані в електронному вигляді не будуть переписувати від руки в старі формуляри, як це часто трапляється.