Звіт та пріоритети Андрія Садового та «Об'єднання «Самопоміч»

Війна на Сході. Гідно зустріти героїв

В час війни громада потужно мобілізувалась для допомоги фронту. Небувалих масштабів волонтерська діяльність, активне сприяння міських установ давали нашим воїнам на Сході відчуття, що за ними вся країна.

Дуже важливо, аби після повернення з фронту, вони відчували те саме – опіку та вдячність від громади за те, що йшли обороняти країну та ризикували життям.

Досвід країн, які пройшли війни, показує, що після завершення активних бойових дій найважливішим стає соціальна робота з тими, хто повертається – медичне обслуговування, психологічна реабілітація, соціальна адаптація, пошук роботи і так далі.

Звіт 2007-2015

Показати »

 • Розроблена програма підтримки учасників АТО: 2360 сімей учасників АТО звільнено від сплати за квартплату, 900 учасників АТО отримали одноразову матеріальну допомогу 
 • Розпочато будівництво будинку для сімей загиблих учасників АТО
 • Запроваджено безкоштовне оздоровлення, безкоштовне харчування у закладах освіти, програму навчання плаванню для дітей учасників АТО 
 • Розпочато програму підтримки працевлаштування для учасників АТО (навчання, перекваліфікація) 
 • З бюджету міста виділено кошти на закупівлю засобів захисту, одягу, ліків для учасників АТО 

 

Звіт 2016

Показати »

 • перші 100 учасників АТО вже отримали матеріальну компенсацію у розмірі 100 тис. грн
 • відкрито Центр надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарській
 • місто надало понад 4 тис. допомог учасникам АТО на суму 8,6 млн грн
 • закуплено 9 квартир учасникам АТО
 • на вул. Під Голоском триває будівництво першої багатоповерхівки для учасників АТО
 • у садках організовано безкоштовне харчування для 934 дітей учасників АТО, а у школах – для 1775 учнів

 

Пріоритети 2020
Команда Об’єднання «Самопоміч» (блок “Підтримка воїнів АТО”)
Оксана РубайОксана Рубай депутат Львівської міської ради (фракція «Об’єднання «Самопоміч»), член гуманітарної комісії, Керівник Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівник центру пробації для молоді та т.в.о. Центру надання послуг учасникам бойових дій.Першою в Україні розробила комплексну програму допомоги сім’ям бійців АТО. З 1996 р. є членом однієї зі спільнот руху «Віра і Світло» – міжнародний християнський рух спільнот, який об’єднує осіб розумово неповносправних, їхніх батьків та волонтерів-приятелів.
Олена КарнаухОлена Карнаух Координатор проектів та програм у Благодійній організації «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ. Тренер Інституту лідерства та управління УКУ у тематиках лідерства, організаційного розвитку та стратегічного планування; голова Жіночого Марійського Товариства «Милосердя», реалізовує проекти допомоги потребуючим: для дітей, учасників війни та їх сімей.
Ростислав ФесенкоРостислав Фесенко заступник директора ТОВ “Балтік Фінанс Груп”, «кіборг», учасник АТО у складі 1-го десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади. Як тільки розпочалася анексія Криму став добровольцем Збройних Сил України, був у складі мобільної групи реагування. Відстоює питання логістики отримання статусу учасника АТО при звільненні з армії, демобілізації, активно промоціює “картку львів’янина”, як вирішення проблеми.
 • Oleh Khoma

  Пріоритетне навчання та допомога дітям чиї батьки загинули чи отримали інвалідність